DUK

Žemiau rasite dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus.
Jei turite kitų klausimų, susisiekite el. paštu info@karaliskajuvelyrika.lt ar tiesioginiu susirašinėjimu paspaudus pokalbio ikoną ekrano apatiniame kampe.

Filtruoti Pagal Temą
Visi
  • Visi
  • Klausimai ir atsakymai:

Klausimai ir atsakymai:

Mūsų parduotuvėje nerasite pigių gintaro pakaitalų ar gintaro imitacijos. Visuose mūsų gaminiuose naudojamas tik autentiškas Baltijos Gintaras. Daugiau informacijos apie natūralaus gintaro apdirbimą rasite čia.
Mūsų gaminiams suteikiama 14 dienų kokybės patikrinimo ir grąžinimo garantija. Gavus nekokybišką ar siuntimo metu pažeistą gaminį tvarkome ar keičiame į kitą nemokamai. Jūs turite teisę grąžinti gaminį be priežasties per 14 dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Daugiau informacijos apie grąžinimą ir keitimą skaitykite čia.
Gaminių paruošimas ar gamyba trunka 0-5 darbo dienas (priklausomai nuo gaminio ir pasirinkto varianto).
Pristatymo laikotarpis dažniausiai 1-3 darbo dienos Lietuvoje, 7-10 darbo dienų Europos sąjungos šalyse, 14-20 už Europos sąjungos ribų.

Jei kyla abejonės ar užsakymą gausite iki jums reikiamos datos, susisiekite su mumis dėl detalesnės informacijos.

Prisijungę prie savo paskyros galite matyti visų užsakymų informaciją ir siuntos informaciją. Po pirkimo gausite visą informaciją į nurodytą el. paštą.
Mūsų parduotuvėje galite atsiskaityti:
banko kortele;
tiesiogiai per el. bankininkystę;
PayPal;
Apple Pay;
Gintaras yra natūralus mineralas, todėl jis gali būti jautrus kai kurioms sąlygoms. Prižiūrint gintaro gaminius, svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, kad išlaikytumėte jų grožį ir būklę. Štai keletas patarimų gintaro papuošalų priežiūrai:

Vengti tiesioginių saulės spindulių. Gintaras gali palaipsniui keisti spalvą, tampa mažiau skaidrus ir gali prarasti blizgesį, jei ilgai yra veikiamas saulės. Stenkitės gintaro papuošalų nepalikti tiesioginės saulės šviesos apšviestoje vietoje.

Vengti cheminių medžiagų. Gintaras gali reaguoti su cheminėmis medžiagomis, todėl jį reikėtų saugoti nuo stiprių cheminių valiklių, kremų ar purškiamųjų medžiagų.

Vanduo ir valymas. Valyti gintaro gaminius galima švelniais valikliais kaip muilu ar nekenksmingu odai indų plovikliu ir minkštu valymo šepetėliu. Po valymo gintaro papuošalus nusiprauskite šiltu vandeniu ir nušluostykite minkštu švariu audiniu.

Vengti smūgių. Gintaras yra trapus ir gali būti pažeistas stipriais smūgiais ar kritimais. Būkite atsargūs, kad išvengtumėte gintaro skilimo.

Nenaudoti aštrių daiktų. Nenaudokite aštrių daiktų ar metalinių šepetėlių gintaro valymui, kad išvengti gintaro įbrėžimų.

Laikyti atskirai. Norėdami išlaikyti papuošalus kaip naujus, venkite juos laikyti su kitais papuošalais. Gintaro gaminius geriausia laikyti atskirai nuo kitų metalinių ar akmeninių papuošalų.

Vengti aukštų temperatūrų. Nedėkite gintaro dirbinių į aukštą temperatūrą, pvz., tiesiai ant šildymo prietaiso arba šalia karštos virtuvinės įrangos. Nusiimkite papuošalus džiovinant plaukus džiovintuvu ar einant į pirtį.

Dėvėti su rūpesčiu. Atkreipkite dėmesį į tai, kad gintaro papuošalai nebūtų pernelyg trinami ar tiesiogiai veikiami mechaninėmis įtakomis, kurios gali juos pažeisti.

Reguliarus patikrinimas. Periodiškai tikrinkite gintaro gaminius, siekiant nustatyti bet kokius pažeidimus ar neigiamą poveikį, ir laiku imtis būtinų veiksmų.

Saugoti nuo drėgmės. Gintaras gali reaguoti į drėgmę, todėl geriausia saugoti jį nuo ilgalaikio jos poveikio. Nusiimkite gintaro papuošalus prausiantis, einant į dušą, vonią, baseiną ar ežerus, upes ir jūrą.