Pristatymas

Elektroninėje parduotuvėje www.karaliskajuvelyrika.lt įsigytos prekės pristatomos iš Lietuvos Respublikos į visus Lietuvos ir ES miestus, taip pat ir už ES ribų.

Kiekvienas gintaro gaminys gaminamas asmeniškai Jums, tad kai kurių produktų gamyba gali užtrukti 1-5 darbo dienas, atsižvelgiant į gaminio sudėtingumą.

 

Prekių atsiėmimas vietoje (Tik Šiaulių mieste)
Užsakytas prekes galite nemokamai atsiimti fizinėje parduotuvėje “Gintaro Galerija” adresu: Vilniaus g. 146 (pėsčiųjų Bulvaras), Šiauliai 76297 ;
Atsiimti prekę galėsite tik gavę pranešimą telefonu ar el. paštu, jog Jūsų užsakymas paruoštas atsiėmimui. Su savimi turėkite užsakymą patvirtinantį dokumentą ar užsakymo numerį.

Parduotuvės Darbo laikas:

Žiemos sezono metu:
Darbo dienomis – 10:00 – 18:00 val.
Šeštadieniais – 10:00 – 16:00 val.
Sekmadieniais – uždaryta.

Vasaros sezono metu:
Darbo dienomis – 10:00 – 19:00 val.
Šeštadieniais – 10:00 – 16:00 val.
Sekmadieniais – uždaryta.

Pristatymas į LP EXPRESS paštomatus Lietuvoje
Nemokamas pristatymas Lietuvoje.
Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas.
Esant perpildytam terminalui, siuntos gali vėluoti ar būti nukreiptos į artimiausią pasirinktą laisvą terminalą.

Pristatymas registruota Lietuvos pašto siunta Lietuvoje
Pristatymo kaina 2,50 EUR
Jūsų prekes AB “Lietuvos paštas” nurodytu adresu pristatys asmeniškai ir pasirašytinai pirmoje dienos pusėje ( 8-12val).
Jei tuo metu Jūsų nebus nurodytu adresu ar siunta netilps į Jūsų pašto dėžutę, paštininkas paliks informacinį lapelį su informacija, kuriame AB “Lietuvos paštas” skyriuje galite atsiimti siuntinį.
Siuntinio judėjimo kelią galėsite stebėti internete, post.lt puslapyje. Prekės siunčiamos registruota pirmenybine siunta. Prekes pristatomos per 3-5 darbo dienas.
Registruotos pašto siuntos, telpančios į gaunamųjų laiškų dėžutę, bus į ją ir pristatomos.
Jei siunta netelpa į gaunamųjų laiškų dėžutę, pašto siuntos ant kurių bus nurodytas gavėjo telefono numeris, gali būti nukreiptos į LP express terminalus ar grąžintos atsiimti artimiausiame Lietuvos pašto skyriuje.

Pristatymas “LP Express” kurjerių tarnyba Lietuvoje
Pristatymo kaina 4,50 EUR
Prekes pristatys LP Express kurjeris Jūsų norimu adresu: į namus, darbovietę ar kitu nurodytu adresu. Visuose Lietuvos miestuose siuntiniai pristatomi 8-18 val.
Kurjeris informuos Jus telefonu apie numatomą pristatymo laiką. Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas.

Pristatymas į ES šalis
Pristatymo kaina 7,00 EUR
Jūsų prekes į užsienį pristatys vietinis paštas. Išsiuntimas per AB „Lietuvos paštas“ nurodytu adresu. Siuntinio judėjimo kelią galėsite stebėti internete, post.lt puslapyje. Prekės pristatomos per 7-20 darbo dienų, atsižvelgiant į gavėjo šalį.

Tarptautinis siuntimas už ES ribų 
Pristatymo kaina EUR 9.00
Jūsų prekes į užsienį pristatys vietinis paštas. Išsiuntimas per AB „Lietuvos paštas“ nurodytu adresu. Siuntinio judėjimo kelią galėsite stebėti internete, post.lt puslapyje. Prekės pristatomos per 10-25 darbo dienų, atsižvelgiant į gavėjo šalį.

DHL Express tarptautinis pristatymas
Norint gauti siuntą per DHL Express, prieš pirkdami susisiekite su mumis.
Pristatymo kaina skaičiuojama atsižvelgiant į gavėjo šalį.
Jūsų prekes į užsienį pristatys DHL Express kurjeris nurodytu adresu. Siuntinio judėjimo kelią galėsite stebėti internete, www.dhl.com puslapyje. Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas, atsižvelgiant į gavėjo šalį. 

Papildomi muito ir importo mokesčiai siuntoms, pristatant už ES ribų
Pristatant prekes už Europos Sąjungos ribų, siuntos gali būti apmokestintos gavėjo šalies muito ir importo mokesčiais pagal tos šalies įstatymus. Muitinės procedūros gali prailginti pristatymo terminą. Pirkėjas yra atsakingas už visus muito ir importo mokesčius, kurie gali būti taikomi.